• Fresco
  • -8 %
SCAPC MINI PLC 1X8 Fibră Single mode splitter-ul Optic FTTH PLC tub din Oțel tip SCAPC 1x8 PLC fibra optica splitter

SCAPC MINI PLC 1X8 Fibră Single mode splitter-ul Optic FTTH PLC tub din Oțel tip SCAPC 1x8 PLC fibra optica splitter

RON 78.00
RON 84.40


SCAPC MINI PLC 1 X8 Fibră Single mode splitter-ul Optic FTTH PLC tub din Oțel tip SCAPC 1x8 PLC fibra optica splitter transport Gratuit
Vă asigur că calitatea produselor noastre pentru a ne asigura că vă oferim cele mai bune servicii pentru a asigura cel mai rapid de transport maritim, cel mai sigur mod de a livra produsele la mâinile tale! Dacă aveți orice întrebări de la primirea produsului, sau au probleme de calitate, vă rugăm să nu intrați în panică, nu ezitați să prezinte litigiile, vă rugăm să contactați serviciul nostru pentru clienți, vă vom oferi cele mai răspuns satisfăcător! Cumpărături fericit, vă mulțumesc foarte mult
Atributele produsului pierdere de Inserție Scăzut Scăzut PDL profit Mare Pierdere Uniformă Putere de Despicare Calificat În Telcordia GR-1221 și GR-1209 Aplicații : FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC) PON LAN, CATV, Sisteme de Performanță Caietul de sarcini : CULOARE Imagine de INFORMAȚII 1. Lucrăm din greu pentru a oferi cea mai buna reprezentare de stil și culoare peruca prin fotografii și descrieri. 2. Ca Cumpărătorul este responsabilitatea dumneavoastră de a citi și de a înțelege de culoare descriere ca este culoarea elementului sunteți de cumpărare. Dacă nu sunteți sigur, vă rugăm să e-mail pentru clarificare. 3. Culoarea reală a elementului poate fi ușor diferit față de imaginile prezentate pe site-ul cauzat de mai mulți factori, cum ar fi luminozitatea monitorului și luminozitatea. 4. Vă rugăm să alegeți peruca cu atenție și de a pune toate întrebările înainte de licitare. Ne place întrebări, întrebați-mă! Transport & Manipulare
Eu navei în termen de 3 zi lucrătoare de la primirea de plată. Fiecare element este ambalat cu grijă pentru a vă asigura că ajunge la tine in stare excelenta.
Nava în întreaga lume durează aproximativ 16-28 zile lucrătoare, cu număr de urmărire pentru gratuit.
Ne va livra acest produs prin HONGKONG POST,în mod Normal, este nevoie de aproximativ 15-30 de zile lucrătoare de Destinație ,de asemenea, putem livra acest produs prin EMS, DGM,PSC,CPAP la wordwide. Desigur ,putem respecta la cererea clientului,nava de mărfuri prin alte moduri,dar de transport de marfă ar trebui să fie plătite de către client . Servicii de vânzare on-line
Dacă nu puteți găsi răspunsuri la întrebările dumneavoastră aici, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vă rugăm să înțelegeți că, dacă ne contactați în afara orelor de program, nu vom fi în măsură să răspundă până când vom ajunge înapoi la birou în următoarea zi lucrătoare.
Ore noastre de afaceri sunt : 9 AM la 6 PM Beijing Timp. De luni până vineri (cu excepția Sărbătorilor legale) - nu Ne răspunde la orice e-mailuri peste week-end și de sărbători. Toate e-mailurile vor fi răspuns în ordinea în care a fost primit în următoarea zi lucrătoare.

Detalii

Alegerea clienților